Časté dotazy

Proč se specializujete pouze na jednorázové rukavice?

Specializujeme se výhradně na jednu oblast, protože chceme dělat naši práci pořádně a s plným nasazením. Díky našemu úzkému zaměření nedodáváme pouze jednorázové rukavice, ale i poradenství s tím spojené. 

Kde se vyrábí rukavice Espeon?

Jednorázové rukavice značky Espeon se vyrábí v Asii. Od začátku klademe velký důraz na kvalitu produktu, proto byl výběr výrobce pro nás stěžejní. Po pečlivém výběru došlo ke spojení se třemi výrobci – TOP GLOVE SDN BHD z Malajsie, GREAT GLOVE CO., LTD. z Číny a SRI TRANG GLOVES z Thajska, od kterých rukavice odebíráme. 

Lze dodatečně změnit chybné fakturační údaje?

V případě, že omylem zadáte špatné fakturační údaje napište nám e-mail a společně to vyřešíme. Obecně lze údaje na faktuře změnit do 20. dne následujícího měsíce od data vystavení faktury. 

Co znamená váha v názvu produktu?

Váha každého produktu je uvedena na kus jedné rukavice. Váha udává kvalitu samotné rukavice. Čím těžší rukavice, tím silnější materiál, který zaručuje jejich pevnost při manipulaci. 

Co znamená zkratka AQL 1,5?

Zkratka AQL pochází z anglického Acceptance Quality Limit, která znamená, že až 1,5 % rukavic v krabici může obsahovat vadu. 

Jaký vliv má na rukavice uplynutí doby použitelnosti?

Po uplynuté době použitelnosti rukavice ztrácí 20 až 30 % pružnosti dle typu rukavic. 

Jaká látka je používána jako pudr?

Uvnitř pudrovaných jednorázových rukavic se nachází kukuřičný škrob, který je obsažen v množství 10mg/dm².

Přihlaste se prosím znovu

Omlouváme se, ale Váš CSRF token pravděpodobně vypršel. Abychom mohli udržet Vaši bezpečnost na co největší úrovni potřebujeme, abyste se znovu přihlásili.

Děkujeme za pochopení.

Přihlášení