Slevy

Jak ušetřit při nákupu jednorázových rukavic? Máme pro Vás jednoduchou rovnici. Čím více u nás nakoupíte, tím vyšší slevu Vám dáme. 

V tabulce je uvedena výše nákupu vč. DPH a k ní je přiřazena sleva, o kterou Vám snížíme celkovou částku.  Platí pro Českou i Slovenskou republiku.

Cena nákupu vč. DPH Poskytnutá sleva
nad 2 400 Kč / 100 EUR 4 %
nad 6 000 Kč / 240 EUR 8 %
nad 12 000 Kč / 480 EUR 12 %
nad 24 000 Kč / 960 EUR 16 %

 

V průběhu roku zákazníkům nárazově poskytujeme i několikadenní slevovou akci, při které se slevy na nákup nesčítají a vždy vyhrává vyšší sleva. Co si pod tím představit? Pojďme si uvést příklad. Máte v nákupním košíku jednorázové rukavice v hodnotě 3 000 Kč. Za hodnotu nákupu Vám dáme slevu 4 %, ale v rámci týdenní akční nabídky máme slevu 15 % na veškeré produkty. Vždy vyhrává vyšší sleva, a proto Vám z nákupu rovnou odečteme 15 %. 

Ceny jednorázových rukavic jsou uvedeny vč. DPH a naleznete je vedle každého produktu. Při nákupu nad určitou hodnotu, Vám automaticky dáme přiřazenou výši slevy na nákup. 
 
Jak je to s cenou za dopravu? 
DOPRAVU ZDARMA u nás máte vždy při nákupu nad 1 000 Kč. Pro slovenské zákazníky máme dopravu zboží zdarma při nákupu nad 50 EUR. 
 

S námi se vyplatí tvořit zásoby jednorázových rukavic.

 

Přihlaste se prosím znovu

Omlouváme se, ale Váš CSRF token pravděpodobně vypršel. Abychom mohli udržet Vaši bezpečnost na co největší úrovni potřebujeme, abyste se znovu přihlásili.

Děkujeme za pochopení.

Přihlášení