Slevy

Jak ušetřit při nákupu jednorázových rukavic? Máme pro Vás jednoduchou rovnici. Čím více u nás nakoupíte, tím vyšší slevu Vám dáme. 

V tabulce je uvedena výše nákupu vč. DPH a k ní je přiřazena sleva, o kterou Vám snížíme celkovou částku.  Platí pro Českou i Slovenskou republiku.

Cena nákupu vč. DPH Poskytnutá sleva
nad 2 500 Kč / 100 EUR 5 %
nad 5 000 Kč / 200 EUR 7 %
nad 10 000 Kč / 400 EUR 10 %
nad 25 000 Kč / 999 EUR 15 %
nad 50 000 Kč / 1 999 EUR 20 %

 

V průběhu roku zákazníkům nárazově poskytujeme i několikadenní slevovou akci, při které se slevy na nákup nesčítají a vždy vyhrává vyšší sleva. Co si pod tím představit? Pojďme si uvést příklad. Máte v nákupním košíku jednorázové rukavice v hodnotě 5 500 Kč. Za hodnotu nákupu Vám dáme slevu 7 %, ale v rámci týdenní akční nabídky máme slevu 15 % na veškeré produkty. Vždy vyhrává vyšší sleva, a proto Vám z nákupu rovnou odečteme 15 %. 

Jste maloobchodní odběratel? 
Ceny jednorázových rukavic jsou uvedeny vč. DPH a naleznete je vedle každého produktu. Při nákupu nad určitou hodnotu, Vám automaticky dáme přiřazenou výši slevy na nákup. 
 
Jste stávající velkoobchodní odběratel? 
Pro zobrazení velkoobchodních cen jednorázových rukavic se přihlaste do Vašeho velkoobchodního profilu na e-shopu. 
 
Chcete být velkoobchodní odběratel? 
Podívejte se na naši nabídku a podmínky.
 
Jak je to s cenou za dopravu? 
DOPRAVU ZDARMA u nás máte vždy při nákupu nad 1 000 Kč, ať jste maloobchodní nebo velkoobchodní odběratel. Pro slovenské zákazníky máme dopravu zboží zdarma při nákupu nad 50 EUR. 
 

S námi se vyplatí tvořit zásoby jednorázových rukavic.