Slevy

Jak ušetřit při nákupu jednorázových rukavic? Máme pro Vás jednoduchou rovnici. Čím více u nás nakoupíte, tím vyšší slevu Vám dáme. 

V tabulce je uvedena výše nákupu vč. DPH a k ní je přiřazena sleva, o kterou Vám snížíme celkovou částku.  Platí pro Českou i Slovenskou republiku.

Cena nákupu vč. DPH Poskytnutá sleva
nad 2 500 Kč / 100 EUR 5 %
nad 5 000 Kč / 200 EUR 7 %
nad 10 000 Kč / 400 EUR 10 %
nad 25 000 Kč / 999 EUR 15 %

 

V průběhu roku zákazníkům nárazově poskytujeme i několikadenní slevovou akci, při které se slevy na nákup nesčítají a vždy vyhrává vyšší sleva. Co si pod tím představit? Pojďme si uvést příklad. Máte v nákupním košíku jednorázové rukavice v hodnotě 5 500 Kč. Za hodnotu nákupu Vám dáme slevu 7 %, ale v rámci týdenní akční nabídky máme slevu 15 % na veškeré produkty. Vždy vyhrává vyšší sleva, a proto Vám z nákupu rovnou odečteme 15 %. 

Ceny jednorázových rukavic jsou uvedeny vč. DPH a naleznete je vedle každého produktu. Při nákupu nad určitou hodnotu, Vám automaticky dáme přiřazenou výši slevy na nákup. 
 
Jak je to s cenou za dopravu? 
DOPRAVU ZDARMA u nás máte vždy při nákupu nad 1 000 Kč. Pro slovenské zákazníky máme dopravu zboží zdarma při nákupu nad 50 EUR. 
 

S námi se vyplatí tvořit zásoby jednorázových rukavic.