Videa

Videa
Záběry, které zachycují výhody našich produktů a práci našich partnerů.

 

Videa dokáží vizuálně nejen přiblížit výhody našich produktů, ale současně stmelit spolupráci s podnikateli, kteří používají naše jednorázové rukavice. Za záběry, která vyzdvihují nejen naše rukavice, ale i práci našich partnerů děkujeme tvůrci videí Jakubovi Šormovi.

 

 

RUKAVICE ESPEON A MYČKA AUT HAND CAR WASH

Při natáčení videa ve spolupráci s firmou Hand Car Wash jsme měli možnost  sledovat profesionální a perfektně odvedenou práci, při níž jsou auta dokonale umyta. Děkujeme tímto firmě Hand Car Wash za možnost zachytit rukavice Espeon při práci a těšíme se na další spolupráci.

RUKAVICE ESPEON A KADEŘNICKÝ SALON HAIR AREA

Natáčení v  kadeřnickém salonu Hair Area probíhalo v přátelské atmosféře s profesionálním týmem kadeřníků. Děkujeme salonu Hair Area za možnost natáčet video právě u nich, za jejich kreativitu a vstřícnost. Je nám ctí, že tým kadeřníků Hair Area pracuje právě v rukavicích značky Espeon.

RUKAVICE ESPEON A RESTAURACE BLACK DOG

Natáčení s restaurací Black Dog bylo pro nás prvotní zkušeností s tvorbou videí. Celý den byl plný lidí s vášní pro jejich zaměření a my jsme rádi, že můžeme spolupracovat právě s Restaurací Black Dog, která doslova kouzlí pokrmy pro své zákazníky.
 

RUKAVICE ESPEON A TETOVACÍ SALON LONG STORY

Natáčení videa s tetovacím salonem Long Story bylo pro nás velmi obohacující v mnoha směrech. Potkali jsme se nejen s prvotřídní hygienou, ale i správným postupem navlékání a svlékaní rukavic v praxi. Děkujeme za možnost zachytit několika záběry nejen výhody našich jednorázových rukavic, ale i talent samotného majitele tetovacího studia.