Videa

Rukavice v praxi
Záběry, které zachycují výhody našich produktů a práci našich partnerů.  

RUKAVICE ESPEON A ETIKETY KRÁLÍČEK

Ve spolupráci se společností Etikety Králíček jsme vytvořili video plné detailních záběrů nejmodernějších technologií, které se používají při výrobě etiket. Na záběrech je k vidění i nutnost správné velikosti rukavic, která je stěžejní pro samotnou manipulaci nejen se stroji, ale i s dotykovými obrazovkami. Děkujeme firmě Králíček za možnost zachytit rukavice Espeon a ukázat v praxi, že se bez nich zaměstnanci rozhodně neobejdou. 

RUKAVICE ESPEON A MYČKA AUT HAND CAR WASH

Natáčení v myčce aut Hand Car Wash bylo plné profesionální práce. Vše je výsledkem skvělého týmu lidí, kteří se na natáčení podíleli. Vidět na vlastní oči precizní mytí aut v Hand Car Wash bylo pro nás zážitkem. Věříme, že je zážitkem i pro pravidelné zákazníky, protože detailní čištění, které provádějí zaměstnanci myčky, je neskutečné. 
 

RUKAVICE ESPEON A KADEŘNICKÝ SALON HAIR AREA

Oblast krásy byla další v pořadí, kde jsme si přáli natáčet. Podařilo se nám to ve spolupráci s kadeřnickým salonem Hair Area, kde profesionální tým kadeřníků vytvářel krásu, ale i přátelské prostředí po celou dobu natáčení. Při tvorbě videa se nám líbilo pozorovat kreativitu nejen při práci, ale i při výběru samotných jednorázových rukavic, protože zde se barev nebojí. 

RUKAVICE ESPEON A RESTAURACE BLACK DOG

Natáčení s restaurací Black Dog bylo pro nás prvotní zkušeností s tvorbou videí. Celý den byl plný lidí s vášní pro jejich zaměření a my jsme rádi, že můžeme spolupracovat právě s Restaurací Black Dog, která doslova kouzlí pokrmy pro své zákazníky.
 
 

RUKAVICE ESPEON A TETOVACÍ SALON LONG STORY

Natáčení videa s tetovacím salonem Long Story bylo pro nás velmi obohacující v mnoha směrech. Potkali jsme se nejen s prvotřídní hygienou, ale i správným postupem navlékání a svlékaní rukavic v praxi. Děkujeme za možnost zachytit několika záběry nejen výhody našich jednorázových rukavic, ale i talent samotného majitele tetovacího studia.

 

Nitrilové, latexové, vinylové nebo TPE rukavice?
 Vlastnosti a odolnost našich rukavic Vám přiblíží následující videa.

ODOLNOST PROTI PROTRŽENÍ

Vyžaduje vaše profese odolné rukavice proti protržení? Provedli jsme zkoušku odolnosti latexových, nitrilových, vinylových a TPE rukavic. Vítěze testu koupíte u nás na e-shopu.

 

 

OBJEVTE PRUŽNOST RUKAVIC

Pružnost ovlivní snadné nasazení rukavic, úchopovou citlivost, ale i odolnost proti protržení. Vyzkoušejte vítěze testu na vlastní ruce.

 

 

RUKAVICE A STOLNÍ OLEJ

Hledáte vhodné rukavice pro kontakt s oleji? Testovali jsme tři druhy jednorázových rukavic. Vyberte si vítěze.

 

 

RUCE V SAVU!

Testovali jsme tři typy jednorázových rukavic pro manipulaci se savem. Jak vypadají rukavice po kontaktu se savem?

 

 

JSEM V LIHU!

Pracujete s lihem? Jednorázové rukavice jsou důležité při manipulaci s kapalinami. Testovali jsme jednotlivé druhy jednorázových rukavic. Které rukavice vyhrály nad lihem?

 

 

RUKAVICE A BENZÍN

Manipulace s hořlavými látkami vyžaduje vysokou ochranu rukou. Jednorázové rukavice jsme testovali v benzínu po dobu 180 minut. Kdo vyhrál tento duel?

 

 

ŘEDIDLO A RUKAVICE

Bezbarvá lehce vznětlivá hořlavá kapalina byla součástí testu jednorázových rukavic. Ochraňte vaše ruce před ředidlem jednorázovými rukavicemi Espeon.

 

 

RUKAVICE A ACETON

Jednorázové rukavice jsme namočili do nádob plných acetonu. Po testovacím čase jsme rukavice silou natahovali, které rukavice nepraskly?