Videa

Rukavice v praxi
Záběry, které zachycují výhody našich produktů a práci našich partnerů.  

RUKAVICE ESPEON A ETIKETY KRÁLÍČEK

Ve spolupráci se společností Etikety Králíček jsme vytvořili video plné detailních záběrů nejmodernějších technologií, které se používají při výrobě etiket. Na záběrech je k vidění i nutnost správné velikosti rukavic, která je stěžejní pro samotnou manipulaci nejen se stroji, ale i s dotykovými obrazovkami. Děkujeme firmě Králíček za možnost zachytit rukavice Espeon a ukázat v praxi, že se bez nich zaměstnanci rozhodně neobejdou. 

RUKAVICE ESPEON A MYČKA AUT HAND CAR WASH

Natáčení v myčce aut Hand Car Wash bylo plné profesionální práce. Vše je výsledkem skvělého týmu lidí, kteří se na natáčení podíleli. Vidět na vlastní oči precizní mytí aut v Hand Car Wash bylo pro nás zážitkem. Věříme, že je zážitkem i pro pravidelné zákazníky, protože detailní čištění, které provádějí zaměstnanci myčky, je neskutečné. 
 

RUKAVICE ESPEON A KADEŘNICKÝ SALON HAIR AREA

Oblast krásy byla další v pořadí, kde jsme si přáli natáčet. Podařilo se nám to ve spolupráci s kadeřnickým salonem Hair Area, kde profesionální tým kadeřníků vytvářel krásu, ale i přátelské prostředí po celou dobu natáčení. Při tvorbě videa se nám líbilo pozorovat kreativitu nejen při práci, ale i při výběru samotných jednorázových rukavic, protože zde se barev nebojí. 

RUKAVICE ESPEON A TETOVACÍ SALON LONG STORY

Natáčení videa s tetovacím salonem Long Story bylo pro nás velmi obohacující v mnoha směrech. Potkali jsme se nejen s prvotřídní hygienou, ale i správným postupem navlékání a svlékaní rukavic v praxi. Děkujeme za možnost zachytit několika záběry nejen výhody našich jednorázových rukavic, ale i talent samotného majitele tetovacího studia.

RUKAVICE ESPEON A RESTAURACE BLACK DOG

Natáčení s restaurací Black Dog bylo pro nás prvotní zkušeností s tvorbou videí. Celý den byl plný lidí s vášní pro jejich zaměření a my jsme rádi, že můžeme spolupracovat právě s Restaurací Black Dog, která doslova kouzlí pokrmy pro své zákazníky.

RUKAVICE ESPEON A ZUBNÍ ORDINACE

Zdravotnictví je jednou z hlavních oblastí, kde se používají rukavice. Plní důležitou funkci bezpečnosti zdravotníků, ale i pacientů. Podařilo se nám ve spolupráci se zubní lékařkou natočit záběry, které zachycují nejen prvotřídní péči, ale i lehkost práce v nitrilových a latexových rukavicích.  

RUKAVICE ESPEON A BISTRO BEN'S BURGER

Gastronomie je odbor, kde se bez jednorázových rukavic neobejdete. Dodržovat hygienu při přípravě jídel, ale i při samotném provozu je důležité. Ve spolupráci s Ben’s Burger jsme natočili video, kde jsme zachytili celý den od přípravy stolů, zpracování objednávek, dovoz kurýrem ale i samotnou přípravu jídel. Děkujeme Ben’s Burger, že nám umožnili nahlédnout do celého provozu bistra.  

RUKAVICE ESPEON V ŠESTI PROFESÍCH

V jakých pracovních oborech se nejčastěji používají rukavice ukazuje naše video. Hygiena a ochrana rukou při zpracování potravin, ochrana zdravotníků i pacientů ve zdravotnictví, cit a ochrana rukou v tetovacích salonech i salonech krásy, protekce proti prostředkům používaných při úklidu nebo potřeba ochrany před protrhnutím v průmyslovém prostředí plné chemikálií.   

BAREVNÉ RUKAVICE V ORDINACI DENTÁLNÍ HYGIENISTKY

Barvy rukavic si můžete sladit podle nálady, pracovní uniformy nebo prostředí. Barvám se meze nekladou. Podívejte se na barevné kombinace v ordinaci dentální hygienistky Terezy Dobrové.   

Nitrilové, latexové, vinylové nebo TPE rukavice?
Vlastnosti a odolnost našich rukavic Vám přiblíží následující videa.  

ODOLNOST PROTI PROTRŽENÍ

Vyžaduje vaše profese odolné rukavice proti protržení? Provedli jsme zkoušku odolnosti latexových, nitrilových, vinylových a TPE rukavic. 

 

OBJEVTE PRUŽNOST RUKAVIC

Pružnost ovlivní snadné nasazení rukavic, úchopovou citlivost, ale i odolnost proti protržení. Vyzkoušejte vítěze testu na vlastní ruce.

 

RUKAVICE A STOLNÍ OLEJ

Hledáte vhodné rukavice pro kontakt s oleji? Testovali jsme tři druhy jednorázových rukavic. Vyberte si vítěze.

 

RUCE V SAVU!

Testovali jsme tři typy jednorázových rukavic pro manipulaci se savem. Jak vypadají rukavice po kontaktu se savem?

 

JSEM V LIHU!

Pracujete s lihem? Jednorázové rukavice jsou důležité při manipulaci s kapalinami. Testovali jsme jednotlivé druhy jednorázových rukavic. Které rukavice vyhrály nad lihem?

 

RUKAVICE A BENZÍN

Manipulace s hořlavými látkami vyžaduje vysokou ochranu rukou. Jednorázové rukavice jsme testovali v benzínu po dobu 180 minut. Kdo vyhrál tento duel? Podívejte se na náš test.

 

ŘEDIDLO A RUKAVICE

Bezbarvá lehce vznětlivá hořlavá kapalina byla součástí testu jednorázových rukavic. Ochraňte vaše ruce před ředidlem jednorázovými rukavicemi Espeon.

 

RUKAVICE A ACETON

Jednorázové rukavice jsme namočili do nádob plných acetonu. Po testovacím čase jsme rukavice silou natahovali, které rukavice nepraskly?

 

SPRÁVNÁ VELIKOST RUKAVIC

Na velikosti záleží! U jednorázových rukavic to platí dvojnásob. Správná velikost rukavice zajišťuje pohodlí při práci, a především správnou manipulaci. S rukavicemi to je jako s oblečením. U každého druhu můžete mít odlišnou velikost. Je to z důvodu tloušťky, elasticity a materiálu, který se u každé rukavice liší.

 

PUDROVANÉ VS. NEPUDROVANÉ

Jednotlivé druhy jednorázových rukavic můžete najít ve dvou variantách – pudrované a nepudrované. Rozdíl mezi oběma variantami nastává v obsahu pudrové složky. Jaké jsou jejich výhody a nevýhody?

 

 

SPRÁVNÉ NAVLÉKÁNÍ A SNÍMÁNÍ RUKAVIC

Smyslem popisu správné techniky navlékání a snímání rukavic je zajistit maximální bezpečnost všech zúčastněných při úkonu, ke kterému jsou potřeba jednorázové rukavice. Jak správně navléknout a svléknout rukavice?

 

BAREVNÁ ŠKÁLA VINYLOVÝCH, LATEXOVÝCH a TPE RUKAVIC

Vinylové, latexové i TPE rukavice nabízíme v několika barevných provedeních. Vyberte si klasickou bílou, modrou nebo transparentní barvu jednorázových rukavic na míru Vaší profese.

 

BAREVNÁ ŠKÁLA NITRILOVÝCH RUKAVIC

Fantazii se, co se týče výčtu barev rukavic, meze nekladou. Kde jsou doby, kdy jednorázové rukavice byly pouze bílé, modré nebo průhledné? Už dávno pryč! I při práci v jednorázových rukavicích můžete vypadat stylově. Barva kvalitu nesnižuje, naopak ji podtrhne o to víc! Vyberte si z naší široké škály barev nitrilové rukavice.

 

OBJEVTE PRUŽNOST RUKAVIC PŘI VODNÍM TESTU

Pružnost jednorázových rukavic ovlivní snadné nasazení a snímání, úchopovou citlivost, ale i odolnost proti protržení. Provedli jsme test pružnosti. Do latexových, nitrilových, vinylových a TPE rukavic jsme nalévali vodu, dokud se rukavice neprotrhla. Uhádnete, do které rukavice se vešlo nejvíce vody? Otestujte vítěze pružnosti na vlastní ruce.

 

RUKAVICE ESPEON a HAIR AREA ROZHOVOR

Rozhovor s Ondrou v kadeřnickém salonu Hair Area nejen o rukavicích.

 

To nechceš
proč je důležité používat jednorázové rukavice.  

TO NECHCEŠ ZAŽÍT V ZUBNÍ ORDINACI

Představa cizích rukou bez rukavic v ústech? To nechceš! Důležitou součástí každého zubaře i dentální hygieny jsou jednorázové rukavice. Podívejte se na to proč.  

TO NECHCEŠ, ABY SE STALO V AUTOSERVISE

Ruce a nehty od oleje? To nechceš! Video, které dokazuje, proč jsou jednorázové rukavice důležitou součástí práce v autoservise. Čisté ruce oceníte nejen vy, ale i vaše partnerka.