Videa

Rukavice v praxi
Záběry, které zachycují výhody našich produktů a práci našich partnerů.  

RUKAVICE ESPEON A ETIKETY KRÁLÍČEK

Ve spolupráci se společností Etikety Králíček jsme vytvořili video plné detailních záběrů nejmodernějších technologií, které se používají při výrobě etiket. Na záběrech je k vidění i nutnost správné velikosti rukavic, která je stěžejní pro samotnou manipulaci nejen se stroji, ale i s dotykovými obrazovkami. Děkujeme firmě Králíček za možnost zachytit rukavice Espeon a ukázat v praxi, že se bez nich zaměstnanci rozhodně neobejdou. 

RUKAVICE ESPEON A MYČKA AUT HAND CAR WASH

Natáčení v myčce aut Hand Car Wash bylo plné profesionální práce. Vše je výsledkem skvělého týmu lidí, kteří se na natáčení podíleli. Vidět na vlastní oči precizní mytí aut v Hand Car Wash bylo pro nás zážitkem. Věříme, že je zážitkem i pro pravidelné zákazníky, protože detailní čištění, které provádějí zaměstnanci myčky, je neskutečné. 
 

RUKAVICE ESPEON A KADEŘNICKÝ SALON HAIR AREA

Oblast krásy byla další v pořadí, kde jsme si přáli natáčet. Podařilo se nám to ve spolupráci s kadeřnickým salonem Hair Area, kde profesionální tým kadeřníků vytvářel krásu, ale i přátelské prostředí po celou dobu natáčení. Při tvorbě videa se nám líbilo pozorovat kreativitu nejen při práci, ale i při výběru samotných jednorázových rukavic, protože zde se barev nebojí. 

RUKAVICE ESPEON A RESTAURACE BLACK DOG

Natáčení s restaurací Black Dog bylo pro nás prvotní zkušeností s tvorbou videí. Celý den byl plný lidí s vášní pro jejich zaměření a my jsme rádi, že můžeme spolupracovat právě s Restaurací Black Dog, která doslova kouzlí pokrmy pro své zákazníky.
 
 

RUKAVICE ESPEON A TETOVACÍ SALON LONG STORY

Natáčení videa s tetovacím salonem Long Story bylo pro nás velmi obohacující v mnoha směrech. Potkali jsme se nejen s prvotřídní hygienou, ale i správným postupem navlékání a svlékaní rukavic v praxi. Děkujeme za možnost zachytit několika záběry nejen výhody našich jednorázových rukavic, ale i talent samotného majitele tetovacího studia.

 

Nitrilové, latexové, vinylové nebo TPE rukavice?
 Vlastnosti a odolnost našich rukavic Vám přiblíží následující videa.

ODOLNOST PROTI PROTRŽENÍ

Vyžaduje vaše profese odolné rukavice proti protržení? Provedli jsme zkoušku odolnosti latexových, nitrilových, vinylových a TPE rukavic. Vítěze testu koupíte u nás na e-shopu.

 

 

OBJEVTE PRUŽNOST RUKAVIC

Pružnost ovlivní snadné nasazení rukavic, úchopovou citlivost, ale i odolnost proti protržení. Vyzkoušejte vítěze testu na vlastní ruce.

 

 

RUKAVICE A STOLNÍ OLEJ

Hledáte vhodné rukavice pro kontakt s oleji? Testovali jsme tři druhy jednorázových rukavic. Vyberte si vítěze.

 

 

RUCE V SAVU!

Testovali jsme tři typy jednorázových rukavic pro manipulaci se savem. Jak vypadají rukavice po kontaktu se savem?

 

 

JSEM V LIHU!

Pracujete s lihem? Jednorázové rukavice jsou důležité při manipulaci s kapalinami. Testovali jsme jednotlivé druhy jednorázových rukavic. Které rukavice vyhrály nad lihem?

 

 

RUKAVICE A BENZÍN

Manipulace s hořlavými látkami vyžaduje vysokou ochranu rukou. Jednorázové rukavice jsme testovali v benzínu po dobu 180 minut. Kdo vyhrál tento duel?

 

 

ŘEDIDLO A RUKAVICE

Bezbarvá lehce vznětlivá hořlavá kapalina byla součástí testu jednorázových rukavic. Ochraňte vaše ruce před ředidlem jednorázovými rukavicemi Espeon.

 

 

RUKAVICE A ACETON

Jednorázové rukavice jsme namočili do nádob plných acetonu. Po testovacím čase jsme rukavice silou natahovali, které rukavice nepraskly?

 

 

SPRÁVNÁ VELIKOST RUKAVIC

Na velikosti záleží! U jednorázových rukavic to platí dvojnásob. Správná velikost rukavice zajišťuje pohodlí při práci, a především správnou manipulaci. S rukavicemi to je jako s oblečením. U každého druhu můžete mít odlišnou velikost. Je to z důvodu tloušťky, elasticity a materiálu, který se u každé rukavice liší.

 

 

PUDROVANÉ VS. NEPUDROVANÉ

Jednotlivé druhy jednorázových rukavic můžete najít ve dvou variantách – pudrované a nepudrované. Rozdíl mezi oběma variantami nastává v obsahu pudrové složky. Jaké jsou jejich výhody a nevýhody?

 

 

SPRÁVNÉ NAVLÉKÁNÍ A SNÍMÁNÍ RUKAVIC

Smyslem popisu správné techniky navlékání a snímání rukavic je zajistit maximální bezpečnost všech zúčastněných při úkonu, ke kterému jsou potřeba jednorázové rukavice. Jak správně navléknout a svléknout jednorázové rukavice?

 

 

BAREVNÁ ŠKÁLA VINYLOVÝCH, LATEXOVÝCH a TPE RUKAVIC

Vinylové, latexové i TPE rukavice nabízíme v několika barevných provedeních. Vyberte si klasickou bílou, modrou nebo transparentní barvu jednorázových rukavic na míru Vaší profese.

 

 

BAREVNÁ ŠKÁLA NITRILOVÝCH RUKAVIC

Fantazii se, co se týče výčtu barev rukavic, meze nekladou. Kde jsou doby, kdy jednorázové rukavice byly pouze bílé, modré nebo průhledné? Už dávno pryč! I při práci v jednorázových rukavicích můžete vypadat stylově. Barva kvalitu nesnižuje, naopak ji podtrhne o to víc! Vyberte si z naší široké škály barev nitrilové rukavice.