Příběh

Rukavice Espeon
Děláme vaše ruce šťastnější.

NÁŠ PŘÍBĚH

Specializujeme se výhradně na jednorázové rukavice. Naší vizí není pouhý prodej jednorázových rukavic, ale také poradenství a vzdělávání široké veřejnosti v dané oblasti.

Na trhu s jednorázovými rukavicemi působíme od roku 2010. Postupem času jsme vybudovali e-shop a rozšířili náš tým řadou specialistů, kteří dnes stojí za značkou Espeon.

Od začátku jsme věděli, že mimo kvalitní jednorázové rukavice chceme zákazníkům předávat i poradenství v dané oblasti. Sdělovat široké veřejnosti veškeré informace o původu našich rukavic, podrobně popisovat jejich výhody, přiblížit možnosti použití a současně pomáhat se správným výběrem velikosti a typu, což je stěžejní pro výkon práce v rukavicích.

Velký důraz klademe na kvalitu našich produktů, proto byl výběr výrobce pro nás důležitý. Po pečlivém výběru došlo ke spojení se třemi výrobci jednorázových rukavic, kteří splňují všechny náležité normy. Rukavice odebíráme od TOP GLOVE SDN BHD z Malajsie, GREAT GLOVE CO., LTD. z Číny a SRI TRANG GLOVES z Thajska. 

Naše produkty dnes odebírají tisíce firem, podnikatelů a běžných zákazníků a my jsme velmi vděční za každého z nich. Díky těmto spojení dnes můžeme tvořit obsah nad rámec našeho podnikání, který více přiblíží výhody a podstatu jednorázových rukavic. Všechny informace máme transparentní a sdílíme je nejen u nás na webu, ale i v našich článcích, newsletterech a příspěvcích na sociálních sítích Facebook a Instagram.

 

ikona_clankyikona_newsletterikona_igikona_fb

 

Spokojenost našich zákazníků je tím nejlepším oceněním naší práce a věříme, že jsou i velkým pomocníkem při rozhodnutí, kde učinit nákup produktu. Recenze našich zákazníků najdete u nás v hodnocení, které jsou veřejně dostupné na Heurece.

Naši práci odvádíme k plné spokojenosti Vás, našich zákazníků, kteří svěří důvěru nákupu jednorázových rukavic právě nám.