Možnosti platby

V našem eshopu můžete platit následujícími způsoby:

Hotově - DOČASNĚ NEDOSTUPNÉ

V našem eshopu si za platbu v hotovosti neúčtujeme žádné poplatky.  
Podle zákona o elektronické evidenci tržeb je prodávající povinen vystavit kupujícímu účtenku. Zároveň je povinen zaevidovat přijatou tržbu u správce daně online; v případě technického výpadku pak nejpozději do 48 hodin.

Dobírkou Geis a GLS - DOČASNĚ NEDOSTUPNÉ

Zboží zaplatíte přepravci přímo na vámi určené adrese při dodání v hotovosti nebo platební kartou. Platba dobírkou je zdarma, pokud je hodnota zboží nad 1 000 Kč vč. DPH. V případě, že hodnota zboží je nižší než 1 000 Kč vč. DPH, účtujeme za dobírku 29 Kč vč. DPH.

Dobírkou Zásilkovna - DOČASNĚ NEDOSTUPNÉ

Zboží zaplatíte na výdejním místě v hotovosti nebo na vybraných místech i platební kartou. Za platbu dobírkou účtujeme 15 Kč včetně DPH.

Zálohou - převodem z účtu

Zboží zaplatíte předem bankovním převodem na náš účet 5392238001/5500 s variabilním symbolem čísla objednávky. Platba bankovním převodem není v našem e-shopu zpoplatněna. Zboží budeme expedovat až po připsání vaší platby. Pokud není objednávka zaplacena do 3 pracovních dnů, bude zrušena.

Splatnost - převodem z účtu

Zboží zaplatíte  bankovním převodem na náš účet 5392238001/5500 se splatností uvedenou na faktuře. Platba bankovním převodem není v našem e-shopu zpoplatněna. Zboží expedujeme ihned. Pro zákazníky, se kterými máme dohodu o splatnosti.

Online: Platba kartou, Bankovním převodem, Bitcoin, Google Pay, Supercash

V našem eshopu si za uvedené platby neúčtujeme žádné poplatky. Zboží expedujeme ihned po připsání platby.