Možnosti platby

V našem eshopu můžete platit následujícími způsoby:

Hotově
V našem eshopu si za platbu v hotovosti neúčtujeme žádné poplatky.  
Podle zákona o elektronické evidenci tržeb je prodávající povinen vystavit kupujícímu účtenku. Zároveň je povinen zaevidovat přijatou tržbu u správce daně online; v případě technického výpadku pak nejpozději do 48 hodin.
 
Dobírkou Geis a GLS
Zboží zaplatíte přepravci přímo na vámi určené adrese při dodání v hotovosti nebo platební kartou. Platba dobírkou je zdarma, pokud je hodnota zboží nad 1 000 Kč vč. DPH. V případě, že hodnota zboží je nižší než 1 000 Kč vč. DPH, účtujeme za dobírku 29 Kč vč. DPH. Není dostupné pro Slovenskou republiku.
 
Dobírkou Zásilkovna
Zboží zaplatíte na výdejním místě v hotovosti nebo na vybraných místech i platební kartou. Za platbu dobírkou účtujeme 15 Kč včetně DPH.Není dostupné pro Slovenskou republiku.
 
Zálohou - převodem z účtu
Zboží zaplatíte předem bankovním převodem na náš účet 5392238001/5500, IBAN: CZ2055000000005392238001, SWIFT: RZBCCZPP s variabilním symbolem čísla objednávky. Platba bankovním převodem není v našem e-shopu zpoplatněna. Zboží budeme expedovat až po připsání vaší platby. Pokud není objednávka zaplacena do 5 pracovních dnů, bude stornována. Pro Slovenskou republiku na základě dohody.
 
Splatnost - převodem z účtu
Zboží zaplatíte  bankovním převodem na náš účet 5392238001/5500 se splatností uvedenou na faktuře. Platba bankovním převodem není v našem e-shopu zpoplatněna. Zboží expedujeme ihned. Pro zákazníky, se kterými máme dohodu o splatnosti. Pro Slovenskou republiku na základě dohody.
 
Online: Platba kartou, Bankovním převodem, Bitcoin, Google Pay, Supercash
V našem eshopu si za uvedené platby neúčtujeme žádné poplatky. Zboží expedujeme ihned po připsání platby.